Sterling zabio hat-trick, saigrači ga ismijavali poslije utakmice

Odigrao sjajno protiv Atalante

Admin Čaušević

Raheem Sterling je odigrao sjajan meč protiv Atalante. Englez je briljirao i u trijumfu od 5:1 kompletirao je hat-trick.

Osim što je postigao tri gola, odlični ofanzivac je učestvovao i kod prva dva gola Manchester Cityja.

U drugom poluvremenu Sterling je mogao i do četvrtog gola, ali je u 76. minuti promašo kolosalnu priliku.

Promaša nisu zaboravili njegovi saigrači koji su ga poslije utakmice zezali što nije zabio četiri gola.

Kamere su snimile Ryana Mahreza i Benjamina Mendya kako se šale na račun Strelinga...