Svi su mislili da je Jovetić u ofsajdu, a onda je prikazan usporeni snimak

Hertha povela protiv Leverkusena

E. Čaušević

Fudbaleri Herthe igraju na svom terenu protiv Bayer Leverkusena meč 11. kola Bundeslige.

Herha je u finišu prvog poluvremena uspjela da povede sa 1:0, a u centru pažnje našao se Stevan Jovetić.

Zaboravljeni Crnogorac je zabio sjajan pogodak u 42. minuti za 1:0, ali su svi vjerovali da je bio u ofsajdu.

No, nakon što je VAR provjerio situaciju bilo je nevjerovatno da je Jovetić bio u liniji s jednim defanzivcem Leverkusena, te je gol na kraju priznat iako su igrači gostiju bili sigurni da je ofsajd.