Stevanović pogodio za Servette
Stevanovićev gol je nagovijestio preokret Servettea u duelu sa posljednjeplasiranom ekipom šampionata

Švicarska

Servette je u 11. kolu švicarske Challenge (druge) lige savladao Aarau s 3:1.

Servette je pred svojim navijačima došao do pete prvenstvene i druge uzastopne pobjede, pa je sad ana samo dva boda od ekipa Lausanne i Winterthur, koje dijele prvu poziciju.

Posljednjeplasirani Aarau je u 34. minuti golom Maierhofera došao do 1:0, ali u nastavku je domaći tim došao do potpunog preokreta.

Sve je počelo golom bivšeg bh. reprezentativca i igrača Željezničara Miroslava Stevanovića u 58. minuti, da bi do kraja domaćin došao do još dva gola.