Stevanović strijelac u pobjedi Servettea

Challenge liga

Povremeni reprezentativac BiH Miroslav Stevanović postigao je večeras osmi gol sezone za švicarski Servette.

Njegov tim je u 33. kolu švicarske Challenge lige savladao kao gost Wohlen sa 1:3, a Stevanović je postigao gol u 33. minuti za prednost od 1:2.

Willie je gostima donio prednost od 0:1 u 10. minuti, izjednačio je Pacar nakon pola sata igre, da bi potom za pobjedu gostiju pogađali Stevanović u 33. i u 90. minuti De Ceglie.

Servette je tri kola prije kraja prvenstva na trećem mjestu sa 56 bodova, bod iza Schaffhausena i 20 od Xamaka koji se plasirao u društvo najboljih.