Stjepanović u posljednjim sekundama srušio hrabri Travnik na Otoci!

Domaći se namučili, ali slavili novu pobjedu

Zanimljiv meč vidjela je publika u duelu Olimpika i Travnika. Na kraju je završilo 2:1 za domaće koji  su se poprilično namučili i do pobjede došli u posljednjim sekundama.

Gosti su bili bolji prvih 30 minuta, u dva navrata opasno zaprijetili, no izostala je realizacija. Vrijedi izdvojiti posebno pokušaj Kadrića, ali otišlo je to pored stative Olimpik.

U 35. minuti pogodak. Zeba je sjajno pogodio iz slobodnog udaraca i donio slavlje domaćima. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.

Olimpik drugi dio otvara prilikom Muminovića, no nije bio precizan. U 59. minuti izjednačenje. Uporni Berin Čatić se izborio za loptu, ubacio, a Šero lijepim udarcem matira domaćeg golmana.

Do kraja otvoren meč, a u 80. minuti bilježimo pokušaj Kadrića za goste, no brani Hadžić.

Kada se činilo da je sve završeno, Stjepanović u 90. minuti koristi lošu reakciju odbrane Vezira i pogađa mrežu Sušca.