Sudija 'masakrirao' Vitoriju protiv Porta: Sedam prekršaja, dva crvena i tri žuta kartona
(Foto: EPA)

Nestvarna situacija

Porto je sa 3:0 pobijedio ekipu Vitorije Guimaraes u susretu 4. kola portugalskog prvenstva.

Međutim, ono što su protivnički fudbaleri doživjeli od strane sudije ovog meča je zaista nevjerovatno.

Carlos Xistra, čovjek koji je sudio meč, uspio je itekako 'pogurati' Porto do trijumfa sa dva crvena i tri žuta kartona za goste iz Guimaraesa.

Ne bi tu ništa bilo čudno da ovaj tim nije napravio svega sedam prekršaja u kompletnoj utakmici, ali Xistra ih je doslovno unakazio.

Već u prvoj minuti je isključio Tapsobu, u 79. minuti je zbog protesta van terena otišao i Davidson.

Potražite više informacija na temu Primeira liga:

Zaista nevjerovatna situacija koju je Porto iskoristio da dođe do pobjede od 3:0.