Sudija poništio čist gol Tottenhama, svi se pitaju - zašto?

Navodno zbog Harryja Kanea

Tottenham trenutno gostuje u Eindhovenu gdje igra susret 3. kola grupne faze Lige prvaka protiv tamošnjeg PSV.

Poveo je PSV golom Hirvinga Lozana u 30. minuti, ali pet minuta kasnije Davinson Sanchez nakon kornera pogađa mrežu domaćina.

Ipak, sudija na signalizaciju pomoćnika poništava ovaj gol navodno zbog ofsajda Harryja Kanea pred golom PSV-a. Međutim, Harry Kane nikako nije bio u ofsajdu, a i da je bio teško se može reći da je ometao golmana domaćih.

Totteham je međutim četiri minute kasnije stigao do poravnanja pošto je Lucas Moura pogodio za 1:1, što je i rezultat prvog poluvremena.