Svi su vidjeli loptu u golu Srbije, a onda se pojavio Maksimović

Nevjerovatna šansa za Gundogana

E. Čaušević

Fudbaleri Njemačke večeras su remizirali pred svojim navijačima protiv Srbije (1:1) u prijateljskoj utakmici.

Meč je bolje otvorila selekcija Srbije koja je utišala navijače u Wolfsburgu i povela u 12. minuti kada je mrežu Manuela Neuera zatresao sjajni napadač Luka Jović.

Njemačka je u drugom dijelu imala nekoliko nevjerovatnih prilika, a posebno se izdvaja šansa Ilkayja Gundogana u 65. minuti.

On je prošao nekoliko igrača Srbije i golmana, te je šutirao na prazan gol, ali je nevjerovatnom reakcijom Maksimović spasio svoj tim.