Tadić je imao sreće, Pepe mu je mogao uništiti karijeru

Krvnički start Portugalca

U Lisabonu su večeras Portugal i Srbija odigrali susret 2. kola kvalifikacija za EP, a on je završen podjelom bodova (1:1).

Srbijanci su poveli rano golom Dušana Tadića iz penala, ali je portugalski veznjak Danilo majstorskim golom u 42. minuti vratio stvari na početak.

Iako je bilo dobrih prilika u drugih 45 minuta, posebno za Portugalce, mreže se više ipak nisu zatresle.

Meč je obilježila i povreda Cristiana Ronalda, ali i krvnički start iskusnog stopera Pepea, koji je nagazio Tadića, ali sudija Szyom Marciniak to nije uočio.

Pepe je poznat kao neko ko lako može rivalu da okonča karijeru, ali Tadić ima sreće da je dobro prošao.