Tekstilac remizirao protiv Poleta

Mogli su do pobjede pred sami kraj meča

S. Mlaćo

Član Prve lige RS Tekstilac iz Dervente remizirao je protiv Poleta, bilo je 1:1.

Polet je poveo pogotkom u 15. minuti, a 1:0 na semaforu je bilo do pred sami kraj meča.

Tačnije, u 86. Perović pogađa za izjednačenje. Tekstilac je nastavio sa napadima i samo nekoliko minuta kasnije jedanaesterac za tim iz Dervente.

Perović ipak nije realizovao jedanaesterac i ostalo je 1:1.

FK Polet - FK Tekstilac 1:1 (1:0)

FK Tekstilac (prvo poluvrijeme): Plisnić, Đekić, Rašević, Grahovac, Ćorić, Đuričić, Reljić, Eminović, Kršić, Antonić, D. Stupar (junior)

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

FK Tekstilac (drugo poluvrijeme): Pećić, Marić, Jolović, Simić, Rudan, Aljetić,Zarić, S. Stupar, Milojević, Perović.