Ne vole ga baš svi: Skandiranje Torcide upućeno Luki Modriću zgrozilo Hrvatsku

Odlučili se da ga vrijeđaju

E. Oštraković

Poznato je da je Luka Modrić lider reprezentacije Hrvatske u posljednjih nekoliko godina, a osim toga glavni je igrač i u Real Madridu.

Teško je naći navijače Hrvatske koji ne vide u njemu jednog od najboljih nogometaša koje je Hrvatska imala ikada.

Ipak, ne vole ga baš svi. Naime, Hajduk je danas odigrao prijateljsku utakmicu protiv Schalkea u kojoj je ostvario pobjedu.

Bilo je 4:3 za Hajduk što je veliko iznenađenje iako se radi o prijateljskom susretu, a navijači Hajduka odlučili su se vrijeđati Modrića.

Oni su tokom utakmice skandirali "Luka Modrić, govno maleno", što je zaista nevjerovatan potez navijača Hajduka.

Ipak, jasan je i razlog toga, a to je naravno što je Modrić igrao za Dinamo, te je iz tog kluba otišao u Englesku.

Modrić će sutra predvoditi Hrvatsku u pokušaju da osvoje treće mjesto na Svjetskom prvenstvu protiv Maroka.

Kada je riječ o utakmici Hajduk je ostvario pobjedu od 4:3 protiv Schalkea, a Čubečić je pogodio za 1:0 u 24. minuti.

Schalke je do poluvremena okrenuo rezultat golovrima Poltera u 37. minuti i Bultera u posljednjim sekundama prvog dijela utakmice.

U drugom poluvremenu Sahiti je izjednačio u 47. minuti, preokret Hajduku donijeli su Biuk i Vušković. Sve što je Schalke uradio do kraja bio je gol Kozukija za konačnih 4:3.