Torino Chievu u nadoknadi postigao dva gola

Bikovi sigurni u zadnjih 15-ak minuta

U meču 26. kola italijanske Serije A Torino je s 3:0 savladao Chievo.

Posljednjeplasirani tim Serije A dobro se držao na gostovanju u Torinu, no Bikovi su u posljednjih 15-ak minuta uspjeli zabiti čak tri gola.

Odbranu gostiju iz Verone probio je Andrea Belotti u 76. minuti, kada je postigao gol na asistenciju Zaze.

U 92. minuti Rincon je nakon sjajne konter Torina postigao golčinu za 2:0, da bi ubrzo nakon toga Zaza pobjegao odbrani Chieva i lijepo pogodio za konačnih 3:0.

Torino je sada sedmi sa 41 bodom i nakon ove pobjede ostaje u igri za plasman u Evropu, dok je Chievo zakovan za dno sa samo 10 bodova, a u idućem kolu će ugostiti Milan.