Torino deklasirao Udinese

Gosti slavili sa 5:1

Endin Čaušević

Ekipa Torina deklasirala je danas na gostovanju Udinese (5:1) u okviru 36. kola italijanske Serije A.

Torino je do prednosti stigao u 12. minuti utakmice kada je Jansson zatresao mrežu domaćih. Do kraja prvog dijela gosti su udvostručili prednost, a strijelac je bio Acquah.

Udinese je na otvaranju drugog poluvremena uspio preko Felipea da smanji na 2:1, ali je samo četiri minute kasnije Martinez pogodio za 3:1.

Torino je do kraja utakmice uspio da postigne još dva gola. Prvo je mrežu Udinesea zatresao Belotti, a konačnih 5:1 u 83. minuti postavio je Martinez svojim drugim pogotkom na utakmici.