Torino vodio 3:0 protiv Verone, pa na kraju osvojio samo bod

Sjajan meč

S. Mlaćo

Sjajan meč odigrali su danas Verona i Torino. Gosti su vodili čak 3:0 nakon sat vremena igre, no na kraju su domaći stigli do 3:3 i jednog boda.

Nakon prvog poluvremena gosti su vodili 1:0. Ansaldi je pogodio i to veoma efektno preciznim i jakim udarcem.

U drugom poluvremenu Torino nastavlja u istom tempu i postiže dva brza pogotka minuta.

Berengur je u 55. minuti šutirao, a lopta uz pomoć stative odsjela u mreži. Domaći nisu ni došli sebi, a na semaforu je u 60. minuti pisalo 0:3.

Ponovo je pogodio Ansaldi i to nakon kornera i jedne odbijene lopte koju je pospremio iza leđa domaćeg golmana.

Nisu se domaći, pa preko Pazzini sa 11 metara i u 76. minuti Verre dolaze do 2:3 i jasno je bilo da ćemo gledati uzbudljiv meč do kraja.

Tako je i bilo. U 84. minuti Stepinski pogađa za 3:3 i veliko slavlje domaćih navijača.

Do kraja bez uzbuđenja i ostalo je 3:3.