Težak poraz Stupčanice u Tešnju

TOŠK pobjegao sa začelja tabele

Haris Zilić

Odigrana je posljednja utakmica 4. kola Prve lige FBiH. U jedinom nedjeljnom duelu TOŠK je iznenađujuće visoko savladao Stupčanicu rezultatom 4:1.

Da će ovo biti dobra nedjelja za tim iz Tešnja najavio je Dizdarević golom za 1:0 u šestoj minuti utakmice.

Gosti vrlo brzo stižu do poravnanja, pogodio je Mehanović za 1:1 u 12. minuti i niko nije mogao slutiti da će to biti i rezutlat prvog poluvremena.

U nastavku totalna rapsodija TOŠK-a.

U 12 minuta dva sjajna gola mladog Sejmenovića. Prvo je pogodio za 2:1 u 52. minuti, a zatim i za 3:1 u 66. minuti utakmice.

Debakl gostiju iz Olova potvrdio je Nuhanović golom za 4:1 u 78. minuti utakmice što je bio i konačan ishod utakmice.

TOŠK je ovim trijumfom stigao do četvrtog boda i pobjegao je sa začelja tabele, dok će gostima iz Olova sigurno teško pasti ovaj poraz.

Prva liga FBiH, 4. kolo:

TOŠK Tešanj - Stupčanica Olovo 4:1 (Dizdarević 4', Sehmenović 52', 66', Nuhanović 78'/Mehanović 12')

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

TOŠK: Selimović, Marmat, Duraković, Dizdarević, Šošić, Nuhanović, Sejmenović, Baltić, Obradov, Hodžić, Musa.

STUPČANICA: Ćulov, Odinaka, Živković, Božić, Beganović, Džafić, Hodžić, Alić, Islamagić, Temim, Mehanović.

Convict
Pa hajd reci da nije prodata tekma,da Stupcanicu pukne Tosk.
0 0
elkobh1919
Čita li neko ove članke prije objave, zaista osim konačnog rezultata je nemoguće shvatiti text