Tottenham u Atini vodi 2:0, fantastičan gol Lucasa Moure

Olympiakos nije dugo izdržao

E. Čaušević

Fudbaleri Tottenhama trenutno igraju u gostima protiv Olympiakosa meč prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Tottenham je prošle godine bio najprijatnije iznenađenje u Ligi prvaka jer su došli čak do finala, ali su tu poraženi od Liverpoola.

Londonski tim prvi meč igra u Atini protiv Olympiakosa i stigao je do prednosti u 26. minuti.

Rocchi je svirao penal nakon što je prekršaj napravio Meriah, a precizan s bijele tačke bio je Harry Kane koji je pogodio za 0:1. Gol napadača Tottenhama pogledajte na OVOM linku.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Samo nekoliko minuta kasnije na semaforu je bilo 0:2, a ovaj put strijelac je bio Lucas Moura. Fantastičan gol Brazilca pogledajte OVDJE.