Reprezentativac BiH bi mogao promijeniti klub

Transfer na pomolu? Za Zukanovića stiže ponuda iz Bundeslige

Italijanski mediji smatraju kako reprezentativac Bosne i Hercegovine Ervin Zukanović završava svoju avanturu u Genoi.

Zukanović je u Genou stigao prošlog ljeta kao posuđen igrač Rome i u ovoj sezoni je bio neizostavan kotačić u timu, a ako je vjerovati pisanju italijanskih medija, sada bi mogao ponovo promijeniti sredinu.

Sarajliju u svojim redovima želi vidjeti nekoliko klubova iz njemačke Bundeslige, pa bi, kako piše Calciomercato, moglo doći do transfera ukoliko dođe poštena ponuda na kraju sezone.

Priliku da karijeru nastavi u Njemačkoj Zukanović je imao i u januaru 2016. godine. Tada je bio praktički dogovorio sve sa Stuttgartom, spakovao je kofere, ali onda je uslijedio poziv Rome koji naš defanzivac nije mogao odbiti.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Ukoliko se transfer realizuje, Zukanović ne bi imao većih problema s prilagodbom. Jezik već poznaje, budući da je u mladosti živio u Njemačkoj pet godina.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije