Traore i Depay majstorijama donijeli Lyonu pobjedu

Ligue 1

Lyon je u prvom kolu Ligue 1 dočekao Amiens i slavio je pobjedu rezultatom 2:0.

Domaći tim je u ovom duelu bio mnogo bolji i na kraju je sa dva prekrasna gola ispratio protivnike kući.

Do vodstva Lyon stiže u 24. minuti. Bertrand Traore je napravio sjajan posao i golmanu Amiensa šalje loptu kroz noge u mrežu za prednost od 1:0.

Imao je potom domaći sastav još nekoliko fantastičnih šansi, prijetio je i Amiens, ali novi gol smo vidjeli tek u 75. minuti. Memphis Depay je fantastičnim golom iz slobodnjaka postavio konačnih 2:0.

Lyon je tako pobjedom ušao u novu sezonu u kojoj ima visoke ambicije i ovakva igra sigurno može da raduje navijače ovog tima.