Trećeligaš izbacio Middlesbrough iz Liga kupa

Iznenađenje na Otoku

Middlesbrough je večeras ispao iz Liga kupa nakon što je šokantno izgubio na domaćem terenu od trećeligaša Burtona sa 1:0.

Iako su domaći bili zaista veliki favoriti na ovom susretu, njihovi napadi su na kraju bili uzaludni i nisu uspjeli da postignu nijedan gol, pa su u drugom poluvremenu kažnjeni.

Strijelac jedinog gola na susretu je bio Hesketh u 48. minuti kojim je poslao svoj tim u polufinale Liga kupa.

Bh. reprezentativac Muhamed Bešić igrao je do 63. minute za domaće, a tokom prvog poluvremena je zaradio žuti karton.

Inače, u ovim trenucima se igra i drugi susret četvrtfinala između Leicester Cityja i Manchester Cityja, a trenutno se čeka da počne izvođenje penala.