Bešić napravio glupost, navijači Middlesbrougha osuli paljbu
Bh. reprezentativac zaradio crveni karton već na otvaranju utakmice (Foto: Gazzetta.co.uk)

Loš potez bh. veznjaka

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Muhamed Bešić isključen je nakon 20 minuta igre u meču Championshipa protiv Blackburna.

Bešić je krenuo dobro u utakmicu, ali je onda napravio veliku glupost. Zaustavio je fudbalera gostiju Bradleyja Dacka na putu prema golu i sudija mu je pokazao put u svlačionicu.

Vrlo brzo su Roversi došli do gola, a u 21. minuti je za vodstvo od 0:1 pogodio Mulgrew.

Navijači Boroa su bijesni na Bešića zbog crvenog kartona. To jasno iskazuju na društvenim mrežama i sigurno mu neće lako oprostiti ovaj potez, posebno ako Boro izgubi utakmicu.