Trener Anderlechta o izmjeni Vanješa: Znamo njegovu prošlost kada je to u pitanju...
Anderlecht vodio i imao tri boda u svojim rukama, ali na kraju poražen

Anderlecht neočekivano poražen

Samir Mlaćo

Bh. reprezentativac Ognjen Vranješ je ovih dana u centru pažnje.

Nakon što je izvrijeđio navijače naše reprezentacije, defanzivac ne briljira u dresu Anderlechta. Naime, njegov tim je jučer gostovao St. Trudienu, te je upisao poraz 4:3.

Anderlecht je voio 2:1, a zatim primio tri pogotka za pola sata i na kraju upisao poraz. Vranješ je zamijenjen u 73. minuti kada je u igru ušao Lawrence, a prethodno je dobio žuti karton u 63. minuti.

Zbog toga je i zamijenjen, priznao je trener Anderlechta Hein Vanhaezebrouck.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

"Izmjenu sam napravio zbog njegovog žutog kartona, znamo kakva je njegova prošlost", jasan je bio Vanhaezebrouck.

Vranješ je ove sezone u Jupiler Pro Ligi upisao devet nastupa.

pogba69
Vranješ je najbolji štoper naše reprezentacije trenutno.
13 22
stopkrkanima
Jos jedan preglup tekst. Anderlecht prvo treba golmana adekvatnog kupiti pa sve ostalo. Primili su jos jedan gol koji je krivica defanzivaca koji sa ostali u igri a i ovi prije uzas defanziva. Ko je gledao utakmicu znat ce o cemu pricam.