Turkeš nastavio golgeterski niz

Novi pogodak sjajnog napadača

Mladi bh. reprezentativac Aldin Turkeš nastavlja sa sjajnim igrama ove sezone. Turkeš je i danas postigao pogodak u porazu svog tima od Rapperswila sa 3:2.

Slišković je doveo domaće u vodstvo u 12. minuti, a na 2:0 je povisio Isik. Gosti se bude u drugom dijelu te preko Turkeša u 49. minuti smanjuju na 2:1.

U 62. minuti na semaforu je pisalo 3:1. Strijelac je sa 11 metara bio Seferi. U sudijskoj nadoknadi konačnih 3:2 je postavio Guntenesperger.

Za Turkeša je ovo bio deveti pogodak u sezoni i vrlo lako je moguće da ćemo ga u narednom periodu gledati u elitnom rangu švicarskog nogometa. Kod pobjedničkog tima svih 90 minuta je upisao nekadašnji mladi reprezentativac BiH Sead Hajrović.