U Gračanici nema bodova za goste, pao je i GOŠK

Minimalan trijumf Bratstva

A. Čaušević, foto: E. Oštraković

Bratstvo je i u trećem domaćem susret upisalo trijumf. Ovaj put savladan je GOŠK i to sa minimalnih 1:0.

Utakmica je počela brzim golom. Već u petoj minuti za radost domaćih zabio je Aletić. Slutilo je da će biti još golova do kraja, ali mreže se više nisu tresle.

I nastavku meča izabranici Nikole Nikića su bili bolji rival, gosti su se probudili u finišu. Pokušali su doći do boda, ali nisu uspjeli.

Bratstvo je s ovom pobjedom ostalo u samom vrhu tabele, dok je GOŠK upisao već četvrti poraz u pet kola te je promacija u Premijer ligu za Gabeljane sada itekako komplikovana.

NK Bratstvo - NK GOŠK 1:0 (Aletić)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Bratstvo: Mustafić, Delić, Diabang, Hasikić, Jaganjac, Aletić, Šuša, Sarvan, Zarić, Poturalić, Mujčić.

NK GOŠK: Lukač, Arsić, Turanjanin, Jusufbašić, Kulović, Šunjić, Savić, Šivšić, Šarčević, Rizvanović, Šantić.