Ubjedljiva pobjeda Maribora, Mešanović strijelac

Pobjeda na domaćem terenu

E. Oštraković

Nogometaši Maribora ostvarili su pobjedu u okviru 3. kola Slovenske Prve lige na domaćem terenu protiv Brava sa 4:1.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvog poluvremena, a u listu strijelaca upisao se i naš Jasmin Mešanović.

U prvih pola sata nije viđen gol, ali je onda Maribor za sedam minuta postigao tri gola. Prvo je Matko u 34. minuti pogodio za vodstvo domaće ekipe.

Samo tri minute kasnije Mešanović pogađa za 2:0, a u 41. minuti bilo je 3:0. Treći gol postigao je Mitrović.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Nukić je u 79. minuti smanjio na 3:1, a dvije minute kasnije je konačan rezultat od 4:1 postavio Mlakar.