Uzelac: Znamo u kakvoj smo poziciji

Sloboda remizirala u generalci

U generalnoj probi za proljetni dio prvenstva Sloboda i Radnik su odigrali bez golova.

Dejan Uzelac je u izjavi poslije meča kazao kako je remi najrealniji ishod susreta te da u nastavku prvenstva tuzlanska ekipa zbog pozicije na tebeli nema prava na kiks.

"Tvrda utakmica po teškom terenu, mislim da je na kraju rezultat 0:0 i najrealniji. Imali smo par dobrih šansi u prvom poluvremenu i nismo ih iskoristili", rekao je iskusni defanzivac te nastavio:

"Svi dobro znamo da smo u takvoj poziciji da nemamo pravo na kiks, idemo na pobjedu protiv Mladosti i nadam se ostvarivanju tri boda."