Većina Zmajeva se odmara, a Bajevićev adut hvata takmičarsku formu

Danas odigrao cijeli meč

Dušan Bajević je početkom sedmice objavio spisak reprezentativaca za utakmice baraža čije je odigravanje pod velikim znakom pitanja. Na spisku se našao i Bojan Nastić.

Nastić je jedan od rijetkih bh. reprezentativaca koji nastupa u zemlji gdje usljed epidemije koronavirusom fudbal nije zaustavljen.

Lijevi bek je danas odigrao 90. minuta u domaćoj pobjedi Bate Borisova nad Dinamom Minskom u revanš susretu četvrtfinala bjeloruskog Kupa. Bilo je 3:2.

Rios je postigao dva gola za goste u 10. i 43. minuti, da bi bi za domaće u prvom dijelu zabijali Baga i Filipenko u 21. te 45. minuti. Pobjedu Bateu je u 84. minuti donio Skavysh.

Inače, Nastiću je ovo bio tek drugi nastup od dolaska u trofejni bjeloruski tim. Ranije nije mogao igrati zbog administrativnih problema.