Velež na Široki Brijeg s novim kapitenom

Poznate postave

Velež na Široki Brijeg s novim kapitenom

Admin Čaušević

Posljednji meč osmine finala Kupa BiH na stadionu Rođeni od 17 sati će početi Velež i Široki Brijeg.

Domaći će u ovom meču igrati s novim kapitenom, a traku će nositi Samir Radovac koji briljira ove sezone.

Startne postave izgledaju ovako:

FK Velež: Bogdanović, Bihorac, Pršeš, Ćosić, Ovčina, Osmić, Ferreyra Dario, Vehabović, Ćivić, Radovac, Mulić.

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

NK Široki Brijeg: Miškić, Medić, Grgić, Ćorić, Jurilj, Jović, Stanić, Radeljić, Vukoja, Jurić S., Jurić M.

Susret će suditi Admir Musić iz Sarajeva.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Velež Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

Fk1921
Kamenjarsko seljacki derbi 2 najkorumpiranija politicka kluba iz hercegovackih zabiti.
1 9
Matic
Dva seoska i seljacka kluba u vlasnistvu politickih partija koja obraza ni ponosa nikad nisu imali, danas ce namjestiti jos jednu utakmicu u nizu. vrapcicani, paraziti i sramota naroda bosnjackog!
4 8

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi