Veličanstveni Messi: Spektakularno zabio iz slobodnjaka za jubilej

Sjajan gol

Kralj slobodnjaka ponovo na djelu.

Barcelona je večeras od 21 sat u sklopu 11. kola La Lige ugostila Valladolid i trenutno vodi 3:1.

Golijadu na Nou Campu pokrenuo je Legnlet lijepim golom u 3. minuti, a u 15. minuti Kiko više sretno nego spretno donosi izjednačenje gostima.

U 29. minuti Messi asistira Vidalu za 2:1, a pet minuta kasnije zabija eurogol iz slobodnog udarca.

Argentinac je opet u svom stilu pogodio i podigao kompletan Nou Camp na noge.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Inače, ovo je bio njegov jubilarni 50. gol iz slobodnog udarca računajući nastupe za klub i reprezentaciju.

Njegov gol pogledajte OVDJE.

F_C_Bracelona_
Prešao igru odavno.
7 5
user1572452741
Iz koliko pokušaja je dao 50 golova jer samo u la ligi u 2 sezone od 118 pokušaja dao 11..a kralj slobodnjaka je juninho 77 golova..ronaldo 54..messi 50