Velika pobjeda Sampdorije u Torinu

Tim iz Genoe juri ka opstanku

Ekipa Sampdorije pobijedila je u 23. kolu italijanske Serije A ekipu Torina s 1:3.

Tim Claudija Ranierija do trijumfa je stigao zaista fantastičnim preokretom i s ova tri boda su sve dalje od opasne zone.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, Torino je u 56. minuti preko Verdija poveo s 1:0, a prednost su domaći imali sve do 70. minute.

Zatim na scenu stupa Gaston Ramirez koji postiže dva gola u pet minuta i Sampa je potpuno preokrenula rezultat na 1:2.

U 78. minuti Izzo je isključen i dosuđen je penal za goste. Quagliarella je poklon iskoristio i pogodio je za 1:3.

Sampa je sada na 23 boda i sedam bodova je od opasne zone, dok je Torino upisao četvrti poraz u nizu i ostali su na 27 bodova.