Teska pobjeda ali treba i slijedecu utakmicu ici na bodove. Pusti ti feđa igrače da uzivaju kada se osigura opstanak, nije jos nista gotovo.
One situacije 3 na 2 nikako neznamo rjesiti, a bile su dvije takve..behramu fali utakmica, ocigledno je da momak zna igrati, vratit ce mu ova utakmica samopouzdanje.
Svi na grbavicu po bodove!
Definitivno,sa ovim porazom Radnik nije vise kandidat za Evropu,bez obzira sto mozda ima najkompaktniju ekipu.Psd Radnika će se nastaviti,jel Starčević nije trener za veće domete,za njega je Krupa bila idealna.A klub koji sebi dozvoljava da u pola sezone dobrovoljno pusta svog trenera u drugi klub u PL pokazuje da nije ozbiljan klub,(Petrović i sada Zizović),sto bijeljinske publika jako dobro prepoznaje,sto se vidi i po broju publike Klub bez ambicija ne zaslužuje bolje,jel ljude ne Mozes prevariti bez obzira koliko uprava to hoće i zeli.
Dobra mu je izjava bila, odmah se to odbije od glavu, ne dolazi ti Guber nego Velez da mozes tek tako najavit pobjedu i razmisljaf o sljedecoj utakmici