Veliki kiks Borussije (M) u Hannoveru

Bundesliga, 30. kolo

Fudbaleri Borussije M'Gladbach na veliko iznenađenje poraženi su od Hannovera u okviru 30. kola Bundeslige.

Gosti iz M'Gladbacha nisu imali svoj dan i na kraju su poraženi od Hannovera rezultatom 2:0, a domaćin je na HDI Areni vodstvo imao nakon 49. minuta.

Anton je na pravi način iskoristio asistenciju Sarenren-Bazeea i tako donio Hannoveru minimalnu prednost, da bi potom u 60. minuti Sobiech udvostručio vodstvo i postavio ujedno konačan rezultat 2:0.

Ovom pobjedom Hannover je prekinuo seriju loših rezultata, no i dalje je posljednji na tabeli sa 21 bodom, dok je Borussia M'Gladbach na petom mjestu sa 45 bodova.