Veliki kiks Intera protiv Leccea, Bologna i Verona podijelili bodove

Utakmice završene bez pobjednika

Odigrane su tri utakmice 20. kola Serie A, u kojima je viđeno nekoliko zanimljivih rezultata.

Bologna je na svom terenu ugostila ekipu Verone, a utakmica je završena bez pobjednika. Prvi gol na ovoj utakmici viđen je već u 20. minuti, a strijelac je bio Bani.

Bologna je ostala sa igračem manje u 66. minuti, a crveni karton je dobio upravo Bani. To je pomoglo Veroni da dođe do boda na ovoj utakmici.

Bod Veroni donio je Fabio Borini svojim golom u 81. minuti, a do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata.

Brescia i Cagliari su podijelili su podijelili bodove. Gosti su prvi došli u vodstvo, a strijelac je u 21. minuti bio Joao Pedro.

Samo šest minuta kasnije Brescia je preko Torregrossa došla do poravnanja, a sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu strijelci su bili isti, ali su igrači Brescie ovaj put došli do vodstva.

Toregrossa je u 49. minuti pogodio za 2:1, a konačan rezultat postavio je Joao Pedro u 68. minuti sa bijele tačke.

Zanimljivo je da je Balotelli ušao u igru 74. mintui a u 82. minuti dobio je crveni karton.

Bodove su podijelili i Lecce i Inter. Iako je Inter bio veliki favorit u ovoj utakmici, nisu uspjeli da uzmu tri boda.

Bastoni je u 72. minuti doveo Inter u vodstvo, ali je u 77. minuti Mancosu poravnao na 1:1, i tako postavio konačan rezultat utakmice.