Veliki preokret u Ferrari, odgađa se Juventusovo slavlje?

SPAL vodi 2:1

Juventusu je bod bio neophodan u Ferrari da osigura osmu uzastopnu titulu u Italiji, ali...

Juventus je poveo golom Keana u 30. minuti, no u nastavku SPAL stiže do preokreta i sada je na pragu velika tri boda.

Prvo je Bonifazi u 49. izjednačio na 1:1, da bi Floccari u 74. minuti postigao pogodak za 2:1.

Gol je pregledavan jer je bila sumnja da je asistent Murgia igrao rukom, ali na kraju je sudija pokazao na centar.

Ukoliko ostvari pobjedu, ona će biti od velkog značaja za domaćina, dok će Juve odgoditi malo slavlje...