"Nula minuta protiv Intera znači da je..."

Romano potvrdio da velika zvijezda odlazi

Esmer Oštraković

Ekipa PSG-a danas je odigrala novu prijateljsku utakmicu. Protivnik je ovaj put bio Inter, a tim iz Italije ostvario je pobjedu od 2:1.

Naravno, iako je riječ o prijateljskoj utakmici, PSG je bio blagi favorit na ovom susretu, ali je na kraju poražen.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo golove, ali su navijači zato u drugom dijelu utakmice mogli vidjeti tri gola.

Do vodstva su prvi došli fudbaleri PSG-a. Strijelac je u 63. minuti bio Vitinha nakon asistencije Solera.

Ipak, Inter za samo dva minuta postiže dva gola i tako dolaze do potpunog preokreta i na kraju do pobjede na ovoj utakmici.

Prvo je Esposito u 81. minuti pogodio za poravnanje, a samo dva minuta kasnije Sensi postavlja konačan rezultat od 2:1.

Ni na ovoj utakmici za PSG nije igrao Marco Verratti, te je sada svima jasno da će on ubrzo napustiti ovaj klub.

To je potvrdio i Fabrizio Romano.

"Nula minuta za Verrattija danas protiv Intera. Još jednom, veoma je jasno da je sve dogovorio sa Al Hilalom, ali još uvijek nema dogovora između dva kluba.

PSG bi mogao tražiti druge solucije za Verrattija jer Al Khelaifi želi više od 30 miliona eura za njega", napisao je Romano.