Akcija nogometaša Villarreala mnoge je podsjetila na najbolje dane Arsenala

Za nogometne udžbenike

Čak sedam pogodaka viđeno je večeras u zaostalom meču 4. kola španske La Lige između Villarreala i Alavesa.

Villarreal je vodio s 2:0 kao favorit na svom terenu, Alaves se uspio vratiti i izjednačiti na 2:2, ali je domaćin potom ubacio u brzinu više i za petnaestak minuta s tri gola prelomio meč u svoju korist.

Žuta podmornica je pod vodstvom Unaija Emeryja sjajna, a akcija kod gola u 18. minuti naprosto je sve oduševila.

Nakon briljante akcije, loptu je u mrežu sproveo Moreno, na asistenciju Pareja.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Pravo je čudo kako ovako kvalitetan tim poput Villarreala trenutno zauzima tek deveto mjesto na tabeli sa 25 bodova.

capslockenter
Proigrali otkako se vratio Gerard Moreno..dok je bio povrijeđen nije imao ko dati gola..