Vinicius Junior probao makazicama zabiti Bayernu - Sada će biti meta "mimova" na društvenim mrežama

Nije se proslavio

Eldar Ganibegović

Real Madrid i Bayern igraju neizvjesnu utakmicu, a u jednom pokušaju nije se proslavio Vinicius Junior.

Prije osam dana su prvu utakmicu polufinala Lige prvaka u Minhenu igrali Bayern i Real Madrid, a završeno je 2:2.

Junak Real Madrida bio je Vinicius Junior koji je prvo pogodio za 1:0, a kasnije i za 2:2 te spasio svoj tim poraza u Njemačkoj.

Večeras nakon prvih 45 minuta u revanš utakmici nema golova, a Vinicius Junior se zaista nije proslavio u jednoj situaciji.

Igrala se 28. minuta kada je pokušao makazicama da ugrozi Neuera i gol Bayerna, ali je promašio cijelu loptu.

Video već kruži društvenim mrežama i nema sumnje da će tako biti i u narednim danima. Pogledajte i sami o čemu se radi.

Upravo je Vinicius Junior imao najveću priliku za Real do sada u revanšu. U 13. minuti je pogodio stativu, a nakon odbijenca Rodrygov šut brani Neuer.

Drugo poluvrijeme je počelo, vidjeli smo po jednu šansu na obje strane nakon sedam minuta i nema sumnje da nas čeka drama do samog kraja.

Podsjetimo, Borussia Dortmund je izbacila PSG s dvije pobjede od po 1:0 i večeras čeka ime protivnika u finalu.

A finale se igra 1. juna od 21 sat i to na kultnom Wembleyju u Londonu.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: