Višća, Bajić i društvo zakazali, Basaksehir neočekivano ostao bez bodova
Basaksehir je mogao da napravi dobar korak prema tituli, no neočekivano je danas kao domaćin poražen od Sivasspora

Sivasspor slavio u Istanbulu

Basaksehir će ostati lider i nakon 14. kola, no imao je dobru šansu da danas možda ode na plus osam pratiocima.

Vodeći tim lige je ugostio Sivasspor i imao je priliku da ode na plus osam Kasimpasi, ali neočekivano je poražen s 1:0.

Golom Demira iz 35. minute Sivasspor odnosi sva tri boda, a bh. reprezentativci Edin Višća i Riad Bajić, te društvo nisu uspjeli da do kraja makar osvoje bod.

Višća je igrao čitav meč, Basaksehir do 59. minute, no niko od domaćih igrača nije uspio da zatrese mrežu Sivasspora.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Ranije je Antalyaspor s 1:0 pobijedila Goztepe, a danas se u Turskoj Superligi još igra meč Kayserispor - Trabzonspor.