Visočka Bosna slavila na Koševu

Bosna Sema poražena

Nogometaši Bosne iz Visokog pobijedili su kao gosti na Koševu ekipu Bosna Sema s minimalnih 1:0.

Dobar meč viđen je na Koševu, a na kraju su gosti iz Visokog odnijeli sva tri boda.

Prvo poluvrijeme donosi nekoliko pokušaja na obje strane. Međutim, mreže su mirovale, pa se na odmor otišlo s nepopularnih 0:0.

Nastavak ipak donosi jedan gol i to u mreži domaćeg tima. Igrala se 70. minuta kada mrežu Ibre Hodžića pogađa Fahrudin Kovač za prednost gostiju od 1:0.

Pokušao je domaći tim do kraja doći do jednog boda. Ipak, u tome nisu uspjeli, pa je ostalo 1:0 za goste iz Visokog.