Iako su pružiuli bolju parrtiju nego u duelu sa Austrijom, kadetski reprezentativci nisu uspjeli izbjeći poraz od Njemačke koja je slavila 3:1.
Svoje razočarenje nakon susreta nije krio niti mladi reprezentativac Predrag Vladić.
"Teško je poslije ovakve utakmice bilo šta reći. Dali smo svoj maksimum, na našu žalost imali smo skoro cijelo drugo poluvrijeme igrača manje. Čestitao bih Njemačkoj na pobjedi", nakon susreta je izjavio bh. reprezentativac Predrag Vladić.
"Mnogo nas je poremetilo isključenje, teško je igrati sa igračem manje protiv Njemačke. Protiv Ukrajine ćemo dati sve od sebe i nadamo se pobjedi", dodao je mladi bh. reprezentativac.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.