Vojvodini derbi protiv Partizana

Jelen Superliga Srbije

U derbiju petog kola Jelen Superlige Srbije Vojvodina je slavila s 3:2 protiv Partizana.

Duel ekipa koje briljiraju u Evropi ove sezone završen je pobjedom Novosađana, koji su relativno rano stekli dva gola prednosti.

Ivanić je u šestoj minuti doveo Vojvodinu u vodstvo, da bi Stanisavljević u 13. pogodio za 2:0, da bi u 39. minuti gosti iz Beograda smanjili preko Oumaroua.

Nastavak donosi još dva  gola i dva isključenja. Ozegović u 61. minuti vraća dva  gola prednosti Vojvodini, a Oumarou šest minuta kasnije postiže novi gol za Partizan, koji ipak nije uspio da izbjegne poraz.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Kod domaćih je u 93. minuti isključen Đurić, a kod Partizana Brašanac u 71. minuti.