Vraćamo se! BiH izjednačila protiv Švedske u Zenici

Mašić pogodio s penala

U21 reprezentacija BiH trenutno igra meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Švedske.

Šveđani su u ovaj meč ušli kao favoriti i imali su 1:0 na poluvremenu, pošto je Nygren u 45. miniuti matirao našeg golmana.

U nastavku su Zmajići uspjeli da se vrate. U 65. minuti je dosuđen penal, koji u gol pretvara Mašić. On je prethodno izborio penal. Obišao je švedskog golmana Brolina, kojem je preostalo samo da ga faulira.

Izabranici Slobodana Starčevića imaju jedan bod u uvodna dva kola, a sada pokušavaju doći i do prve pobjede protiv favorizovane Švedske.