Vrančić dvostruki strijelac u pobjedi Norwicha

Sjajan nastup bh. fudbalera

Mario Vrančić nastavlja sa zapaženim partijama u dresu engleskog drugoligaša Norwich Cityja.

Kanarinci su u okviru šesnaestine finala Liga kupa na gostujućem terenu savladali Brentford s uvjerljivih 3:1, a za dva pogotka Norwicha pobrinuo se upravo ovaj povremeni bosanskohercegovački reprezentativac.

Vrančić je Norwichu vodstvo donio u 10. minuti kada je pogodio s bijele tačke, da bi u šestoj minuti nastavka golom iz slobodnjaka udvostručio prednost.

Prednost od 2:0 na semaforu je bila aktivna sve do 69. minute. Na 3:0 je povisio Murphy, da bi u posljednjim sekundama utakmice poraz Brentforda ublažio Clarke.

Našem fudbaleru su ovo ujedno bili i prvi golovi za Norwich u koji je stigao u ljetnom prijelaznom roku iz Darmstadta.