Vukovima puni plijen u Nurnbergu

Rutinska pobjeda

Utakmicom između Nurnberga i Wolfsburga otvoreno je 15. kolo njemačke Bundeslige.

Vukovi su uspjeli opravdati ulogu favorita i sa punim plijenom se vratiti u Wolfsburg, a nakon 90 minuta igre bilo je 2:0 u korist momčadi koju vodi Bruno Labbadia.

Prvi gol na Max-Morlock stadionu je viđen u 58. minuti kada je Wolfsburgu vodstvo donio Ginczek, da bi u sudijskoj nadoknadi drugog dijela Brekalo povisio na 2:0 i postavio ujedno konačan rezultat.

Wolfsburgu je ovo treća pobjeda u posljednje četiri utakmice i trenutno zauzima osmu poziciju u Bundesligi, dok je na Nurnberg na 16. mjestu.