West Ham je sinoć protiv Tottenhama ispisao historiju Premiershipa

Kakva utakmica

E. Oštraković

Nogometaši West Hama ispisali su historiju na jučerašnjoj utakmici protiv Tottenhama.

Naime, Tottenham je nakon prvog poluvremena imao vodstvo od 3:0, a golove su postigli Son, te Harry Kane.

Taj rezultat bio je na semaforu sve do 82. minute, a onda je krneuo senzacionalan povratak u režiji West Hama.

Prvo je Balbuena u 82. minuti pogodio za 3:1, a tri minute kasnije Sanchez je autogolom smanjio rezultat na 3:2.

Bod i nevjerovatan povratak gostima je donio Lanzini u 94. minuti, tačnije u posljednjim sekundama utakmice.

West Ham je tako sinoć postao prvi tim u historiji Premiershipa koji je nakon deficita od tri gola do 81. minute uspio da izbjegne poraz.