Wolfsburg preokrenuo protiv Eintrachta, Weghorst junak
Foto - Screenshot

Bundesliga

Wolfsburg je u prvom susretu 11. kola Bundeslige pobijedio Eintracht iz Frankfurta rezultatom 2:1.

Svi pogoci u ovom meču postignuti su u drugom poluvremenu, a do vodstva su prvi došli gosti iz Frankfurta. Bast je u 62. minuti iskoristio penal i doveo je svoj tim u vodstvom od 0:1.

Ipak, Wolfsburg je do kraja uspio da kreira preokret i da dođe do tri boda u ovom susretu.

Novi penal dosuđen je u 76. minuti meča. Wout Weghorst je precizan za 1:1.

Nizozemski napadač zabio je i za pobjedu u 88. minuti meča. Sjajno se snašao i zabio je za konačan rezultat susreta od 2:1.