Wolves u 95. minuti stigao do pobjede protiv Newcastlea

Premiership, 16. kolo

Fudbaleri Wolvesa porazili su večeras na St. James Parku Newcastle United sa 2:1 u 16. kolu Premiershipa.

Bila je ovo vrlo uzbudljiva i zanimljiva utakmica koja je na kraju rješena u petoj minuti sudijske nadoknade.

Gosti stižu do vodstva na ovom susretu već u 17. minuti kada je loptu u mrežu pospremio Jota i to nakon asistencije Coste. Ipak, samo šest minuta kasnije Perez pogađa za izjednačenje Newcastlea. To je bio i konačan rezultat prvog dijela meča.

U nastavku je također bilo vrlo zanimljivo, a sve je počelo u 57. minuti kada je Yedlin ostavio domaću ekipu sa desetoricom nakon što je dobio direktan crveni karton.

Gosti su to iskoristili i to tek u 95. minuti kada za pobjedu i tri boda pogađa Doherty.

Wolves se sada popeo na 10. poziciju i ima 22 boda, dok je Newcastle ostao pet mjesta ispod sa devet bodova manje.