Jimenez pogodio za pobjedu Wolverhamptona kod Leedsa

Minimalna pobjeda

E. Oštraković

Nogometaši Wolverhamptona ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Leedsa u okviru 5. kola Premiershipa.

Iako su domaći dominirali tokom većeg dijela susreta, pobjedu su ostvarili nogometaši Wolverhamptona.

U prvom poluvremenu nisu viđeni golovi, te se na odmor otišlo sa 0:0, a u drugom poluvremenu viđena su dva gola.

Oba su postigli gosti, ali je prvi poništen zbog nedozvoljene pozicije i to nakon asistencije iz VAR sobe.

Pobjedu Wolvesima donio je Raul Jimenez golom u 70. minuti. Rezultat se do kraja nije mijenjao iako su domaći imali nekoliko dobrih šansi.