Zaboravite Ronalda i Messija: Indijom hara bivši napadač Želje

Bh. napadač donio bod svom timu

S. Mlaćo

U okviru indijske I-League FC Neroca za koju nastupa bh. napadač Nedo Turković remizirala je protiv East Bengala (1:1).

Gosti su poveli u 12. minuti preko Katsumija, a Turković je u igru ušao u 31. minuti, te u nastavku meča pokazao svoje kvalitete.

Kada se očekivao kraj meča, Turković je primio jednu loptu, te sjajno pogodio nebranjeni dio gola gostujućeg tima za veliko slavlje svojih saigrača i navijača.

Turković je tek prije desetak dana stigao u Indiju, a današnjim pogotkom osvojio simpatije navijača.