
Skupljeno preko 290.000 KM
Završena akcija "Kupi stolicu za evropsku Grbavicu"
FK Željezničar završio je projekat "Kupi stolicu za evropsku Grbavicu".
Akcija prikupljanja sredstava trajala je do 31. maja, a kroz ovu akciju sakupljeno je 267.951 KM.
Ukupan iznos na bazi članarine od početka marta ove godine iznosi 22.200 KM, pa tako ukupan iznos prikupljenog novca iznosi 290.151 KM.
Kompletna sredstva će biti utrošena za kupovinu stolica i rekonstrukciju stadiona Grbavica, gdje Plavi u narednim sezonama namjeravaju igrati evropske utakmice.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.