Navijači se opraštaju od Astorija

Zbogom kapitenu!

Midhat Šljivak

Kapiten Fiorentine Davide Astori preminuo je jutros u hotelskoj sobi pred utakmicu svog tima protiv Udinesea. Astorija je bez znakova života pronašao timski maser, a obdukcijom je utvrđeno da je 31-godišnji fudbaler preminuo od posljedica srčanog udara.

Vijest o smrti defanzivca Viola je rastužila kompletan fudbalski svijet. Sa svih strana stižu izrazi saučešća, a na poseban način su se od kapitena oprostili navijači tima iz Firence.

Po kompletnom gradu i ispred stadiona ostavljeni su transparenti u njegovu čast. Tuga u Firenci, ali i širom Italije je ogromna i fudbal je u ovom trenutku na Apeninima najmanje bitan.

Također, od nesretnog fudbalera oprostili su se i navijači ostalih timova za koje je igrao, Cagliarija i Rome.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Zbogom kapitenu, poručili su navijači Viola...

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi